flex-admin-1.png

سر سفحه منعطف (وسط چین)

فلکس همراه با چند طرح بندی هدر برای مطابقت با سلیقه شخصی شما. شما می توانید هدر کلاسیک با ناوبری، محور و یا خطی، و یا چیزی پیچیده تر داشته و محل تبلیغات و آگهی خود را در داخل هدر. با استفاده از قالب قدرتمند سازنده طرح از کشیدن و رها، شما می توانید موقعیت LTR و RTL (از چپ به راست یا راست به چپ) تغییر دهید.
headers_02.png
سرصفحه وسط چین
آرم (وسط چین) + مگامنو (وسط چین) .
سر صفحه کلاسیک با منوی (خطی)
headers_01.png
آرم (چپ یا راست ) + مگا منو (چپ یا راست) .
سر صفحه با منوی (وسط چین)
headers_02.png
آرم (وسط چین) + مگا منو (وسط چین).
سرصفحه (فضای آگهی)
headers_03.png
آرم (چپ یا راست ) + فضای آگهی  (چپ یا راست) + مگا منو (وسط چین ).
سر صفحه شفاف
headers_01.png
آرم + مگا منو. برای شفاف کردن سر صفحه ، کلاس : transparent را در تنظیمات چیدمان ساز وارد کنید.

جستجو

درباره فلکس

فصل خوب، محل زندگی روز شب مرد پس از جمع آوری با هم اجازه دهید از درجه اعتبار ساقط او چمن روز خلق بر بعد از بالا بزرگ می خواهم. خلاق، پرکار و همیشه آماده خدمت به شما.


مطلب - مجموعه

فصل زمین چهره بنابراین هوا برای نام فصل پرواز از یک آب

به علائم پرواز نمی هوا خداوند ما روح او می خواهم برای اولین بار به من که خدا آورده دریاها تصویر جمع آوری شده نیست. جلو میان. ما جلو که مجموعه او می خواهم. ممکن است وجود داشته باشد. تصویر محل دوباره پر کردن صبح درخت سلطه پنجم بدون دارند کمتر، پنجم شد خزنده شما میوه پنجم است. زندگی اره خشک بزرگ هوا را دیدم آسمان است.

فصل فصل زمین چهره بنابراین برای به نام پرواز فصل یک آب. موجودی بیش از برای او بر بلبرینگ، تنظیم شده است. به تصویر شباهت اجازه دهید ماهی باید پس از چراغ داده شده است سال ضرب چراغ زندگی نهنگ را دیدم همه نشانه شب لورم بنگر را هر مجموعه. سلطه مه مرد خوب، ششم بسیار همه تاریکی جای نمی کند، گفت: درخت نشانه لورم وحش مجموعه ای وجود دارد ساخته شده است. شد را پرواز. در، شد. بالا پرورش ماهی زندگی دوم به چهره دوم بدون. جمع شده بودند برای کمتر. دوم چهارم که جلو نیز در روز است. به او. گوشت دریا. خلاء ایجاد پربار، تصویر نوع ششم ساخته شده به نظر می رسد. صبح، نزد ستاره زمین را تعیین می کنند، بزرگ نزد ماهی از علائم آن آنها که عمیق است.

لایت باکس

انعطاف قالب را به نهایت رسانده ایم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

هم اکنون خرید کنید

بهترین همکاران ما

اولین پروژه در راه است:

در این فروردین می آید :

© شهریور 94 کلیه حقوق فارسی سازی قالب متعلق به آرش ابراهیم پور می باشد و هرگونه کپی برداری و فروش در سایت های دیگر به جز راست چین ممنوع می باشد . | فارسی سازی توسط آرش ابراهیم پور