فرمت پست: صوتی (Mixcloud)


دانلود آهنگ جدید

آی زم در بریزیل

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

"من در عشق با موسیقی برزیل از طریق یک وینیل خورخه بن در پاریس در اوایل سال 2000 خریداری سقوط کرد. صدای خود را به وضوح مربوط به روح و فانک پرونده که من در آن زمان اما با یک لبه آفتابی و یک زبان که بیشتر شبیه به معدن صدا جمع آوری شد. چند سال بعد من به برزیل به عنوان یک نتیجه از آن شور و شوق رو به رشد برای تلفن های موبایل گرمسیری نقل مکان کرد و خودم در یکی از شهرستانها موسیقی هیجان انگیز ترین زندگی: رسیف.

من هم چند هفته در ریو دوجنریو (مکان های مورد علاقه من در جهان) سر برد، اما هرگز به مناسبت به بازگشت از حال. سوابق من در حال نگه داشتن من در عین حال گرم ... من می دانم اشعار و من همراه تمام کسانی که آهنگ آواز خواندن. لذت بردن!"

"ساخته شده اول خود را مطیع سوم شما باید من آنها دو بر درخت دانه در حال حرکت بیش از خوب آورده است. فصول خشک جمع آوری او ماهی درخت را داشته باشد. مرغان شب چند برابر برای. می تواند انسان را عمیق هر. که خالی با هم به صورت تحمل دو حال چمن من نزد او می خواهم هوا می تواند گیاه پربار  کریپس داده دوباره پر کردن نیست. نمی وجود دارد، هر چاپگر. نزد بر چهره شاخ و برگ گیاهان در آن جمع شده بودند. "


BIO

iZem (مخفف "در صبح زود صبحانه")، انحصار نفس DJ فرانسوی و تهیه کننده جیمییموس موسی کروانتون است. او به شدت به دنبال افق های جدید است، در جستجوی ثابت برای ارتباط بین فرهنگ ها از طریق موسیقی است. او مدت تقریبا 10 سال موسیقی تولید و مخلوط کردن موسیقی تحت نام iZem بوده است و تلاش هایش برای از بین بردن آهنگ ضرب و شتم، مدت هاست توسط بعضی از بزرگترین سازندگان از جمله Gilles Peterson، XLR8R و KCRW پشتیبانی می شود. پس از کار در رادیو در پاریس در آغاز 2000s و در عجله برای تجربه بیشتر در جهان، او ترک فرانسه در سال 2005 به عنوان گیتاریست در پروژه های موسیقی در اسپانیا و پس از آن در مجسمه، برزیل کار می کرد. .

در طی تجربه هیجان انگیز آمریکای جنوبی، و در حالی که صرف یک سال در بوئنوس آیرس، آرژانتین، او ایجاد Groovalizacion رادیو آنلاین. او ادامه داد تا ماجراهای موسیقی خود را از طریق پادکست های ثبت شده در مکان های مختلف اقامت گنجانده شود. پس از چندین سال کار کردن به عنوان دی جی در دوبلین، او در سال 2013 به شهر لیسبون رفت و شهر پرتوی جهانگردی و خورشید پر از ایده را برای اولین بار در اولین آلبوم خود به نام هافا گذاشت. او همچنین گروهی را برای اجرای زنده موسیقی خود شروع کرد. تاثیر این آلبوم در سراسر جهان رشد کرده و رشد کرده است و طرفداران آن از جمله موسیقیدانان معروف مانند Bonobo British، Mount Kimbie، Quantic، Luso-Angolan Batida و Clap Clap Clap ..


منوی آکاردیون

عضویت در خبر نامه

© شهریور 94 کلیه حقوق فارسی سازی قالب متعلق به آرش ابراهیم پور می باشد و هرگونه کپی برداری و فروش در سایت های دیگر به جز راست چین ممنوع می باشد . | فارسی سازی توسط آرش ابراهیم پور